Maikuisel koori sõprusreisil Soome olid meie võõrustajateks Tuula ja Vesa, kes minu harrastusest kuulnult, kohe enda voodile uut katet soovisid. Ainus tingimus, et värvid sobiksid kardinatega ja tulemus oleks rahulik.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Käisin päris mitu korda mööda kangakauplusi, tahvelarvuti selle pildiga kaenlas . Kuna mustrilt sobivaid kangaid minu silmad ei näinud, siis valisin sobima värvid.

20130718_124958

Mu pole õrna aimugi, kuidas sellist ruudustikku õpetatakse moodustama kursustel või kuidas seda teevad meistrid. Mina lahendasin asja nii (kes aru saab, see saab). Ja järgmise teki teeksin samamoodi.

20130720_153255

Nii aega kui kangast kulus rohkem, kui alguses arvasin – viimast käisin kaks korda Kangadžunglist juurde ostmas. Aga tulemus oli ikka seda kõike väärt! 🙂

20130805_102112

Vahepeal oli veel üks imekaunis päikeseline päev. Otsustasin teha kangaste läbipesemise talgud koos tuule ja päikesega – nad kuivatasid kangad minutitega. Loomulikult oli vaja veel triikmasinat kampa. Kuna  päikesenautimiseks polnud veel aega olnudki, kolisin kogu oma triikimise kaadervärgiga õue ja kui töö tehtud, oli mul boonusena veel šokolaadi jume ka 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kommenteeri